Reference

Vybrané značky, které se mi dostaly pod ruku.

Spolupracující produkce

Inspirují mě ti nejkreativnější z oboru, se kterými rád spolupracuji.

Řekli o mně

Michalova díla jsou precizní a mají ten správný náboj. Tvoří nám perfektní marketingová videa, ale i profesionální animace, a to hned pro několik značek. Všechny materiály vždy dodá na čas a je na něj spolehnutí. Je radost s ním pracovat.

Eva Knirschová
CEO, Reshoper

S Michalem spolupracuji pravidelně již více než 5 let. Za dobu mého působení v oblasti audiovize jsem spolupracoval s desítkami animátorů, ale Michal patří k těm nejspolehlivějším, se kterými jsem spolupracoval. Další výhodou je i rychlost provedení, která jde v ruku v ruce s jasnou specializací a odborností. Projekty, které Michal příjme, bere vždy zodpovědně a bez řádné analýzy a přípravy nepřijme projekt, u kterého si není jist jeho přesným provedením.

David Zaorálek
CEO, Spectrum Production

Michalovu tvorbu jsem sledoval už dlouho před naším prvním setkáním. Často pro mě byla měřítkem kvality i zároveň inspirací. Záhy po jeho odvážném kroku jít na volnou nohu, se naskytla příležitost k první spolupráci na prezentačním videu pro firmu KOMA Modular. Šlo o komplexní projekt, který od motion grafika vyžadoval propojení řady pokročilých technik. Michal vše zvládl na jedničku. Dodrželi jsme časový plán i rozpočet. Kvalita výsledku předčila naše očekávání. Na Michalovi navíc cením jeho otevřený přístup. Technickou stránku softwarů má v malíku, takže čas můžeme strávit hledáním nejlepšího vizuálního i efektivního řešení a samotný proces přináší radost z tvorby. Od té doby jsme spolupracovali na řadě dalších projektů a doufám, že budeme i v budoucnu. Spolupráci s Michalem můžeme jednoznačně doporučit.

Jan Hubáček
režisér a producent, GNOMON Production