Reference

Michal perfektně ovládá své řemeslo, k projektu se staví proaktivně a zodpovědně. Zkrátka profesionál, co drží slovo. Už to by dnes u kdekoho stálo za pochvalu. Michal trpělivě poslouchal, díval se na věc naší optikou, od kdečeho nás odradil či nás nasměroval jinam.

A výsledek? Naprosté nadšení na první dobrou! Děkujeme za skvělou spolupráci.

Pavel Martinovský
Senior UX Designer, J&T BANKA

S Michalem jsem dělal zatím první projekt animovaného videa. Výsledek byl natolik zdařilý, že pochvala přišla nejen ode mě, ale i od CEOs českých mobilních operátorů. Rád dělám s lidmi, kteří mají profesionální přístup, drží termíny a nad svou prací kreativně přemýšlí. Už se těším na další projekty v budoucnu.

Jiří Grund
CEO, Asociace provozovatelů mobilních sítí

S Michalem jsem pracovala na několika projektech pro klienta Generali Česká pojišťovna a spolupráce byla vždy profesionální. Velmi spolehlivý přístup, rychlost a kvalitní výsledek. Spolupráce měla od briefingu po odevzdání dat jasný řád a vše fungovalo, jak má. Oceňuji celkový přístup k projektům, kreativitu, flexibilitu a zároveň trpělivost s klientem. Celkově se mi s Michalem pracuje velmi dobře a věřím, že se u dalších projektů ještě potkáme.

Simona Brožíková
Senior account manager, Isobar

S Michalem jsme spolupracovali na několika projektech, vždy k plné spokojenosti všech stran. Nejen co se týká kvality provedení, ale i dodržení termínů a v neposlední řadě správné nastavení budgetu. To vše zabalené do vstřícného a profesionálního přístupu. S Michalem prostě pracujeme rádi!

Jan Perout
CEO, Bumerang Film

Michalova díla jsou precizní a mají ten správný náboj. Tvoří nám perfektní marketingová videa, ale i profesionální animace, a to hned pro několik značek. Všechny materiály vždy dodá na čas a je na něj spolehnutí. Je radost s ním pracovat.

Eva Knirschová
CEO, Reshoper

Tenhle fí(d)bek je radost psát. Michal kromě schopnosti se neztratit v záplavě softwarových nástrah zvládá v jedné osobě organizačně pojmout precizně i velké volume projektu. Společně jsme vyrobili téměř 5 minut animace za týden, bez stresu a s chladnou hlavou. Kdybych ale zůstal jen u toho, udělal bych z Michala pouze dobrého mechanika. Michal je tvůrce a parťák do nepohody, protože má dvě klíčové vlastnosti: Vkus a smysl pro načasování animací. A každý director a art director ví, že bez vkusu animátora se práce prodlužuje, peníze tečou a klient i agentura postupně bublají. To v případě Michala nehrozí, spolupráce s ním zanechává příjemnou vzpomínku. K Michalovi si tvůrci chodí pro hrdost a pýchu ze své práce.

Jiří Sádek
režisér, Old&Rich Production

S Michalem spolupracuji pravidelně již více než 5 let. Za dobu mého působení v oblasti audiovize jsem spolupracoval s desítkami animátorů, ale Michal patří k těm nejspolehlivějším, se kterými jsem spolupracoval. Další výhodou je i rychlost provedení, která jde v ruku v ruce s jasnou specializací a odborností. Projekty, které Michal příjme, bere vždy zodpovědně a bez řádné analýzy a přípravy nepřijme projekt, u kterého si není jist jeho přesným provedením.

David Zaorálek
CEO, Spectrum Production

S Michalem jsem měl možnost spolupracovat na několika projektech. A ať už šlo o reklamní spoty či krátké nezávislé filmy, vždy mě moc potěšila nejen Michalova profesionalita – která je u něj ostatně samozřejmostí – ale i kreativita a zapálenost, s jakou hledá řešení režisérových přání a požadavků.

Radim Svoboda
režisér a scénárista

S Fíbou jsem zažil více jak 6 let vzájemné intenzivní spolupráce. V rámci naší puntičkářské práce vyhledávám lidi, kteří z náročného udělají jednoduché. A o to víc si vážím právě jeho přidané hodnoty. kterou jen tak někdo nedisponuje. Je to jeho vlastní hlava, invence a kreativita. Michal není pouze plnič zadání, ale hotový motion architekt, který přemýšlí v rámci kontextu celého díla a je mi tak rovnocenným partnerem při realizaci našich děl.

Jan Kolář
režisér a producent, overhere

Michalovu tvorbu jsem sledoval už dlouho před naším prvním setkáním. Často pro mě byla měřítkem kvality i zároveň inspirací. Záhy po jeho odvážném kroku jít na volnou nohu, se naskytla příležitost k první spolupráci na prezentačním videu pro firmu KOMA Modular. Šlo o komplexní projekt, který od motion grafika vyžadoval propojení řady pokročilých technik. Michal vše zvládl na jedničku. Dodrželi jsme časový plán i rozpočet. Kvalita výsledku předčila naše očekávání. Na Michalovi navíc cením jeho otevřený přístup. Technickou stránku softwarů má v malíku, takže čas můžeme strávit hledáním nejlepšího vizuálního i efektivního řešení a samotný proces přináší radost z tvorby. Od té doby jsme spolupracovali na řadě dalších projektů a doufám, že budeme i v budoucnu. Spolupráci s Michalem můžeme jednoznačně doporučit.

Jan Hubáček
režisér a producent, GNOMON

I asked Michal to create a quirk, really. A short video jingle as an opening for various videos of a Czech boardgame publisher. While the requests collected in our little firm were sometimes contradictory, he made it all work in a professional way, creating a spot, that looks nicely and introduces the company’s spirit in a few symbols. Very good work!

Michal Stárek
Mindok

S Michalem jsme spolupracovali na videoklipu Lucy pro kapelu Lake Malawi. Je vskutku radost pracovat se spolehlivými profíky, jako je Michal! Ze svižných schůzek jsem odcházel vždy s dobrým pocitem a s konečným výsledkem jeho práce jsem byl na 100% spokojen. Rychlost, spolehlivost, preciznost. Teď jen doufám, že se brzy potkáme v nějakém dalším projektu. Doporučuji!

Antonín Hrabal
režisér a hudebník, Lake Malawi

Značky

Vybrané značky, které se mi dostaly pod ruku.

Spolupracující produkce a agentury

Inspirují mě ti nejkreativnější z oboru, se kterými rád spolupracuji.